Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Pirkanmaan piiri ry

                                  

Piirihallituksen jäsenet 2018

sähköpostia lähetettäessä (at)-merkin kohdalle @


puheenjohtaja       
Reijo Herranen  Virtain yhdistys  044 023 4075  reijo.herranen(at)phpoint.fi 
jäsenet      
Lilja Pohja Kangasalan yhdistys  040 755 4231 lilja.k.pohja(at)elisanet.fi
Leila Koskinen Hämeenkyrön yhdistys  050 343 7133 leila.koskinen(at)elisanet.fi 
Ritva Viitaniemi Ikaalisten yhdistys  044 558 5184 ritva.viitaniemi(at)gmail.com
Martti Alhainen  Juupajoen yhdistys 040 070 9311  martti.alhainen(at)elisanet.fi 
Heikki Kujanpää Oriveden yhdistys  040 540 0613 heku.kujanpaa(at)gmail.com
Kyösti Karilainen Ruoveden yhdistys  044 082 9477  kyosti.karilainen(at)gmail.com 
Eino Anttila Sydänhämeen yhdistys  050 591 1561 eino.anttila(at)elisanet.fi
Pirkko Tilvis  Tampereen yhdistys  044 275 6710  pirkkotilvis(at)gmail.com 
Sirkka Kinnari Vesilahden yhdistys 045 153 7797  kinnarisirkka(at)gmail.com
Reijo Vanhanen Vilppulan yhdistys  040 527 8173  reijo.vanhanen(at)phpoint.fi 
Reino Keski-Saari  Virtain yhdistys  040 029 7073  reino.keski-saari(at)netikka.fi 
Anja Haajaranta  Ylöjärven yhdistys  040 831 7058  anja.haajaranta(at)hotmail.com 
siht. Elina Paukkunen  toiminnanjohtaja  040 487 8883  pirkanmaa(at)elakeliitto.fi 
       

 

Liittohallitus 2017-2018

Matti Henell              Satakunnan piiri      045 167 4949   matti.henell(at)oorninki.com 

Liittovaltuusto 2015-2018

Reijo Herranen Virtain yhdistys        044 023 4075    reijo.herranen(at)phpoint.fi
varalla Anja Haajaranta Ylöjärven yhdistys 040 831 7058   anja.haajaranta(at)hotmail.com  
Martti Ahola  Ikaalisten yhdistys 040 055 1427  martti.ahola(at)ippnet.fi 
varalla Maikki Hämäläinen-Ylikahri  Lempäälän yhdistys 050 518 1026  maikki.hamalainen(at)elisanet.fi 
Lilja Pohja Kangasalan yhdistys  040 755 4231  lilja.k.pohja(at)elisanet.fi 
varalla Reijo Kauppila  Tampereen yhdistys  040 511 6578  reijo.kauppila(at)elisanet.fi 


Eläkeläispiirijärjestöjen neuvottelukunta 2018 edustajat
 
sihteeri
AnjaHaajaranta               
Ylöjärven yhdistys         040 831 7058  anja.haajaranta(at)hotmail.com 
puheenjohtaja Asko Alppi Ikaalisten yhdistys 040 032 5525  elpirkanmaa.edunvalvonta(at)gmail.com